شیب – دامنه تصویر سریال دوشنبه دوشنبه

شیب – دامنه: تصویر سریال دوشنبه دوشنبه رضا کیانیان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکو سیستم دلخواه خود را جهت دربی تمرین کرد؟

به گزارش خبرآنلاین؛ از نگاه اکثر کارشناسان فوتبال، برانکو ایوانکوویچ در طی این سه فصل حضور در پرسپولیس یکی از معدود مربیانی بوده که دوباره سیستم ۴-۴-۲ را به فوت

برانکو سیستم دلخواه خود را جهت دربی تمرین کرد؟

برانکو سیستم دلخواه خود را جهت دربی تمرین کرد؟

عبارات مهم : سیستم

برانکو ایوانکوویچ دیروز در دقیقه ۷۰ یک عوض کردن تاکتیکی در تیمش به وجود آورد.

به گزارش خبرآنلاین؛ از نگاه اکثر کارشناسان فوتبال، برانکو ایوانکوویچ در طی این سه فصل حضور در پرسپولیس یکی از معدود مربیانی بوده که دوباره سیستم ۴-۴-۲ را به فوتبال کشور عزیزمان ایران برگردانده هست. همانطور که بازیکنان پرسپولیس بارها از مشکل این سیستم گفتند و اعتقاد داشتند بازی کردن به این سبک یکی از دلایل موفقیت ارزش هست، عوض کردن ایجاد کردن در این سیستم جهت برانکو نیز سخت هست. سرمربی پرسپولیس از روزی که کمال کامیابی نیا چند بازی را پشت هم از دست می داد، محسن ربیع خواه را در پست هافبک دفاعی بازی داد.

برانکو سیستم دلخواه خود را جهت دربی تمرین کرد؟

وقتی کمال برگشت، برانکو بدون اینکه تغییری در جایگاه ربیع خواه ایجاد کند، تصمیم گرفت کامیابی نیا را در کنار او قرار داد. از طرفی مصدومیت های گاه وبی گاه وحید امیری و البته مصدومیت اخیر فرشاد احمدزاده باعث شد که برانکو به جای استفاده از یک هافیک دفاعی، ربیع خواه و کامیابی نیا را همزمان در ترکیب بگذارد و امیری و مسلمان را جلوی آنها بازی دهد. این اتفاق در دیدار دیروز برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در جام حذفی نیز تکرار شد. حتی با وجود اینکه محسن مسلمان از لیست خارج شده است بود، بشار رسن در پست او و در کنار وحید امیری، یک خط جلوتر از ربیع خواه و کمال بازی می کردند. این روند تا دقیقه ۷۰ ادامه داشت تا اینکه برانکو با به زمین آوردن سیامک نعمتی به جای ربیع خواه تاکتیک تیمش را عوض کرد. او ارنج تیمش را از ۴-۴-۲ با دو هافیک دفاعی خارج کرد و به ۴-۴-۲ لوزی یا همان ۴-۲-۳-۱ روی آورد. بشار پشت علیپور و منشا بود و نعمتی و امیری هم وینگرها.

این عوض کردن سیستم علاوه بر اینکه موجب به گل رسیدن پرسپولیس شد، باعث این هم شد که برانکو دوباره از با استفاده از سیستم لوزی محبوب خودش به نتیجه برسد. اتفاقی که در چند بازی قبلی با به میدان فرستادن دو هافبک دفاعی نمی افتد. هیچ بعید نیست که سرمربی پرسپولیس قصد بازگشت به همین سیستم را داشته باشد و در روز دربی هم دیگر از دو هافبک دفاعی استفاده نکند. چراکه او جهت این دربی کامیابی نیا را دارد و شاید خیالش از بازی دادن به او به عنوان تک هافبک دفاعی نیز راحت باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ از نگاه اکثر کارشناسان فوتبال، برانکو ایوانکوویچ در طی این سه فصل حضور در پرسپولیس یکی از معدود مربیانی بوده که دوباره سیستم ۴-۴-۲ را به فوت

واژه های کلیدی: سیستم | برانکو | استفاده | پرسپولیس | وحید امیری | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs