شیب – دامنه تصویر سریال دوشنبه دوشنبه

شیب – دامنه: تصویر سریال دوشنبه دوشنبه رضا کیانیان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئی

مرد خیاط که متهم است شریک مالی‌اش را با انگیزه‌های مبهم به قتل رسانده در جلسه محاکمه، جنایت را گردن قاتلی نامرئی انداخت. 

اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئی

عبارات مهم : ایران

مرد خیاط که متهم است شریک مالی اش را با انگیزه های مبهم به قتل رسانده در جلسه محاکمه، جنایت را گردن قاتلی نامرئی انداخت.

به گزارش جام جم، 26 شهریور 93 جسد مردی جوان در یکی از خیابان های محله مولوی پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد. سعید با اصابت ضربه های چاقو به قتل رسیده و تلفن همراهش به دزدی رفته بود.

کارآگاهان در ابتدای تحقیقات، فرضیه دزدی را بررسی کردند، ولی با بازرسی جیب های مقتول، حدود سه میلیون تومان وجه نقد به دست آمد که عامل قتل به آنها دست نزده بود. آخر با بررسی پرینت تماس های مقتول، ردپای یکی از دوستان افغان او به نام رحیم در جنایت به دست آمد. او تحت تعقیب قرار گرفت، ولی مشخص شد فردای روز اتفاق به افغانستان فرار کرده هست. هشت ماه بعد، متهم بار دیگر به پایتخت کشور عزیزمان ایران برگشت، ولی در بدو ورود شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی ها خود را بی گناه دانست، ولی به علت وجود مدارک پلیسی به زندان افتاد و صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی پای میز محاکمه ایستاد.

اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئی

در ابتدای جلسه دادگاه وکیل اولیای دم گفت: «خانواده مقتول تقاضای دیه دارند، ولی اگر متهم صداقت پیشه نکند، درخواست ارزش به قصاص عوض کردن پیدا می کند.» سپس نوبت به رحیم رسید. مرد خیاط 35 ساله گفت: «با سعید در قمارخانه آشنا شدم. او چند روز قبل از حادثه، نه میلیون تومان به من داده بود تا برایش بازی کنم. مدتی که گذشت، یکی از دوستانم به نام جواد سراغم آمد و گفت سعید پولدار است و می توانیم از او دزدی کنیم. اول قبول نکردم، ولی با اصرارهای جواد وسوسه شدم. روز حادثه، همراه جواد به نزدیکی پاتوق سعید رفتیم. من سر کوچه ایستادم و وارد محله نشدم. جواد تنها رفت و ده دقیقه بعد برگشت. او گفت با سعید درگیر شده است و فقط توانسته تلفن همراهش را بدزدد. فردای آن روز، از قتل سعید باخبر شدم و به افغانستان فرار کردم.»

اظهارات متهم درحالی است که براساس تحقیقات پلیس، فردی به نام جواد، وجود خارجی ندارد. همچنین ردیابی آنتن گوشی رحیم، حضور او در صحنه جرم را ثابت می کند. متهم راجع به این دو مورد گفت: «من فقط تا سر کوچه با جواد رفتم و نمی دانم قتل چطور اتفاق افتاده هست. جواد هم وجود دارد، ولی از محل زندگی اش بی خبرم.» قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند.

مرد خیاط که متهم است شریک مالی‌اش را با انگیزه‌های مبهم به قتل رسانده در جلسه محاکمه، جنایت را گردن قاتلی نامرئی انداخت. 

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | نامرئی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs